Vlastní fotogalerie

Mým hlavním prostorem pro publikování fotografií na internetu je portál Zonerama. Používám jej cca od roku 2016, ale jsou zde i alba podstatně starší, která byla původně publikována v prostoru Google Picasa.

O důvodech přesuny ze serveru Picasa na Zoneramu jsem napsal malé pojednání.

Ve většině webových alb, jak přímo mých tak i těch do kterých přispívám, úmyslně není umožněno stahování fotografií. Pokud však někdo požádá o určité konkrétní snímky a uvede účel ke kterému je chce použít, s velkou pravděpodobností mu vyhovím.

Fotoklub Vysočina

Fotografie prezentované v rámci Fotoklubu Vysočina jsou určitým malým výběrem z celkové tvorby.

Více informací o fotoklubu naleznete ZDE.

Žďárské interference

V rámci projektu "Žďárské interference" zajišťuji od podzimu 2017 (nejen) fotodokumentaci koncertů, vše je v galerii na portálu Zonerama.

Dřívější alba pochází od jiných autorů, fotografie jsou přeneseny z galerie rajce.idnes.cz, jejich kvalita tímto přenosem samozřejmě utrpěla, ale jiný zdroj jsem neměl.

Putování za Santinim

Projekt "Putování za Santinim" je další oblastí, kterou mám tu čest v poslední době fotograficky dokumentovat.

Viz. galerie Santini.

Horácká muzika

Kapela, jež zpočátku obstarávala hudební "kulisu" při tanečních vystoupeních folklorních souborů a "jen" s písničkami prakticky nevystupovala, v posledních letech stále více samostatně koncertuje.

"Chceme posluchačům horácké písničky víc připomínat, aby si je třeba pak začali sami zpívat" říká další člen kapely, Stanislav Růžička. Jak muzikanti dodávají, Žďársko má krásných lidových písniček spoustu, a stojí za to je znovu "objevit" a zapamatovat si je.

Viz. galerie Horácká muzika.