Zde jsou články s průběžně doplňovanými informacemi o aktivitách, pokyny pro účastníky výstavy "Šumava 50 objektivy" apod.

Itinerář se základními informacemi je na  samostatné stránce.


Putovní výstava "Moje Šumava" zahájila skvělou vernisáží svou 7. "štaci".
V Třemošné 16.2 v 18 hod, v galerii Václava Brožíka, nestačily židle.

Dalším výstavním místem je Kvilda, kde budou fotografie vystaveny v galerii Obecního úřadu Kvilda od 4.9.2022 do 30.10.2022. Určitě je to pro prezentaci našich fotografií další zajímavá lokace, Kvilda je podobně jako Modrava velmi frekventovaným nástupním místem pro turistické a cyklistické výlety, spousta lidí...

Výstava ve Volarech měla výborný ohlas, v podpisové knize je řada pozitivních komentářů.
Za práci při sklizení patří díky Jirkovi Plachému a Martinu Falářovi.

Jak bylo plánováno, tak se také stalo.
Během víkendového fotografického workshopu ve Volarech, pořádaného Vladimírem Kuncem, byl slavnostně pokřtěn katalog výstavy a ukončena první etapa vystavování souboru fotografií.

V pátek 29. 4. 2022 jsme v sestavě Vláďa Kunc, Jirka Plachý, Martin Falář a já-Toník, nainstalovali výstavu ve Volarech. Je moc pěkná, stejně pěkný je i katalog.

V těchto dnech grafik Jiří Trachtulec dokončil zpracování katalogu k výstavě Moje Šumava aneb Šumava objektivy 53 autorů.

Vážení členové FO týmu,
po poněkud rozpačitém začátku se organizace výstavy "Šumava 50 objektivy" začíná docela pěkně rozbíhat a proto Vám chceme nabídnout prostředí pro snadnější komunikaci.