Zveřejnění infostránky pro účastníky

07.02.2022

Vážení členové FO týmu,
po poněkud rozpačitém začátku se organizace výstavy "Šumava 50 objektivy" začíná docela pěkně rozbíhat a proto Vám chceme nabídnout prostředí pro snadnější komunikaci.

Kromě 50 autorů fotografii je zde několik organizátorů a spousta komunikace a posouvání informací. Není to právě jednoduché, přitom máme všichni spoustu jiných aktivit a přejeme si, aby vše běželo s co nejmenším úsilím a bez zbytečných informačních šumů. Dosud se nám to tak úplně nedařilo, hromada postupných emailů s různě se překrývajícími informacemi nebyla zrovna ideální.

Pomoc mi nabídl Pavel Černý, jeden z členů FO týmu a kolega z fotoklubu Vysočina. Jako ajťák, analytik a systematik cítil potřebu soustředit informace do přehledné formy a nabídnout je ku prospěchu celého týmu.

Vytvořil webovou stránku a prostor pro postupné publikování informačních článků, které by měly nahradit "emailový chaos", společně jsme to celé dopilovali a nyní to vypouštíme do světa, mezi vás, je zde :

https://www.pcerny.cz/sumava-50-objektivy-2022/

I nadále budeme pro komunikaci s vámi využívat emaily, ale v nich nebudou přímo obsažené pokyny a instrukce. Místo toho Vám pošleme pouze odkaz na nový článek. Stačí kliknutí a přečtete si obsah sdělení v článku na webu. Podstatné je, že ten článek nikam nezapadne, ale bude zde trvale k dispozici, zároveň se všemi ostatními.

Uložte si proto odkaz na stránku někam do svých záložek a budete mít kdykoliv pohodlný přístup k nejaktuálnějším informacím o celé akci.

Váš Vladimír Kunc


Stránka s všeobecnými informacemi, propozicemi, seznamemautorů apod: